SIXTEEN EYE PENCIL NO113 ROYAL PURPLE
Out of Stock3,50€
Εξαντλημένο
Κωδικός προϊόντος: 5206929441138
Κατηγορίες: ΜΑΤΙΑ, Μολύβια ματιών
Σχετικά προϊόντα
-
Out of Stock
14,90€Το Powder Brow pencil PAESE είναι ένα ματ μολύβι φρυδιών σε σκόνη που ανταποκρίνεται σε όλες τις προσδοκίες του τέλειου μακιγιάζ των φρυδιών. Είναι ανθεκτικό, αρκετά μαλακό, εύκολο στην εφαρμογή και δίνει ένα φυσικό αποτέλεσμα. Εξοπλισμένο με μια βούρτσα για το χτένισμα των φρυδιών θα τους δώσει το σωστό σχήμα και εάν είναι απαραίτητο , απαλλαγείτε από το υπερβολικό προϊόν. Απολαύστε το φυσικό και διαρκές αποτέλεσμα.