REVUELE PROBIO SKIN BALANCE PROBIOTIC CREAM ΜΑΤΙΩΝ – καταπραΰνει και ενυδατώνει το ευαίσθητο, δυσανεκτικό δέρμα. Η Προβιοτική Τεχνολογία λειτουργεί για να επιδιορθώσει τη λειτουργία του φραγμού και να διατηρήσει το φυσικό μικροβίωμα του δέρματος. Η ελαφριά κρέμα θρέφει, βοηθά στην ηρεμία του δέρματος και μειώνει τα σημάδια ερεθισμού στην περιοχή κάτω από τα μάτια, όπως αίσθημα τσιμπήματος, ξηρότητα και περιστασιακή ερυθρότητα.
REVUELE PROBIO SKIN BALANCE PROBIOTIC EYE CREAM
Out of Stock10,00€
Εξαντλημένο
Σχετικά προϊόντα
-
Out of Stock
12,00€Η 3D LASER MATRIX DAY CREAM βελτιώνει σημαντικά την πυκνότητα του δέρματος, ενυδατώνει εντατικά, μειώνει την εμφάνιση των ρυτίδων και αποτρέπει το σχηματισμό νέων. Σχηματίζει ένα αναζωογονητικό μικρο-πέπλο στο δέρμα, το οποίο έχει συσφικτική και λείανση. Το δέρμα φαίνεται αισθητά νεότερο, πιο απαλό και λαμπερό.
-
20,00€
Η Paese Hydrobase Under Eyes είναι βάση κρέμας ματιών, η οποία είναι πλούσια σε δραστικά συστατικά, παρέχει ολοκληρωμένη φροντίδα του δέρματος γύρω από τα μάτια. Η ευαίσθητη φόρμουλα της σημαίνει ότι απορροφάται γρήγορα, καθιστώντας την ιδανική βάση για το concealer, εμποδίζοντας το δέρμα να τσαλακώσει. Δίνει ελαφριά και δροσερή αίσθηση και ανακουφίζει τα κουρασμένα μάτια. Αυτή η πρωτοποριακή κρέμα ματιών δημιουργήθηκε στο εργαστήριό μας για να επιτύχει θρεπτικά και αντιρυτιδικά αποτελέσματα. Για όλους τους τύπους δέρματος.