Θεραπευτική κρέμα νυκτός που παρέχει παγκόσμιο αποτέλεσμα lifting και ανανέωση του δέρματος. Περιέχει ένα σύμπλεγμα ενεργών συστατικών φυσικής προέλευσης που έχουν θετική επίδραση στη νεότητα του δέρματος. Αναζωογονεί και αναζωογονεί το δέρμα σας, κάνει το πρόσωπό σας να δείχνει πιο ομοιόμορφο και μειώνει τη μελάγχρωση. Έχει ηρεμιστικό αποτέλεσμα. Τα πεπτίδια έχουν βαθιά βιολογική επίδραση, διεγείρουν το σώμα σας να παράγει το δικό του κολλαγόνο και ελαστίνη και αυξάνουν τη σύσφιξη του δέρματος νύχτα με τη νύχτα. Η ρετινόλη επιταχύνει τις μεταβολικές διεργασίες στη δερμοεπιδερμική ένωση για να κάνει το δέρμα σας να φαίνεται ανανεωμένο και ανανεωμένο το πρωί. Λειαίνει το μικροανάγλυφο του δέρματος μειώνοντας το βάθος των ρυτίδων και επιβραδύνοντας τις διαδικασίες σχηματισμού νέων.
REVUELE BIOACTIVE PEPTIDES & RETINOL NIGHT CREAM 50ML
12,00€
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
-
Out of Stock
12,00€Η 3D LASER MATRIX DAY CREAM βελτιώνει σημαντικά την πυκνότητα του δέρματος, ενυδατώνει εντατικά, μειώνει την εμφάνιση των ρυτίδων και αποτρέπει το σχηματισμό νέων. Σχηματίζει ένα αναζωογονητικό μικρο-πέπλο στο δέρμα, το οποίο έχει συσφικτική και λείανση. Το δέρμα φαίνεται αισθητά νεότερο, πιο απαλό και λαμπερό.
-
Out of Stock
15,00€Το Tourmeric & Vitamin C two Face Booster Serum είναι ένας ενισχυτικός ορός προσώπου για λάμψη και φωτεινότητα της επιδερμίδας με βιταμίνη C και κουρκουμά. Πρόκειται για ένα δυφασικό serum με αντιοξειδωτικές ιδιότητες, που δρα κατά του αποχρωματισμού της επιδερμίδας. Το Tourmeric & Vitamin C two Face Booster Serum βοηθά το κουρασμένο δέρμα να επαναφέρει τη φυσιολογική, υγιή και νεανική του όψη. Η βιταμίνη C που περιέχει αναζωογονεί το κουρασμένο δέρμα που γκριζάρει και έχει αντιοξειδωτικές ιδιότητες. Ο συνδυασμός του ελαίου τριανταφυλλιάς με το εκχύλισμα κουμ κουάτ, λεμονιού, μπανάνας και κουρκουμά βελτιώνουν τον τόνο του δέρματος μειώνοντας αποτελεσματικά τον αποχρωματισμό. Ο κουρκουμάς εξισορροπεί τον τόνο του δέρματος, καταπραΰνει τη φλεγμονή, μειώνει την ερυθρότητα χαρίζοντας στην επιδερμίδα υγιή εμφάνιση και λάμψη.
Τρόπος χρήσης: Ανακινήστε καλά πριν τη χρήση. Τοποθετήστε 3 με 5 σταγόνες στα χέρια σας ή απευθείας στο πρόσωπο σας και εφαρμόστε το προϊόν απαλά πιέζοντας ελαφριά. Αποφύγετε την επαφή με τα μάτια.
Συστατικά:Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Rosa Canina Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Citrus Japonica Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Musa Sapientum Fruit Extract, Curcuma Longa Root Extract, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Propanediol, CI 47000, Cl 15985.