QUICKGEL SHOWERGEL COTTON CANDY 300ML
-53% Off7,50€ Original price was: 7,50€.3,50€Η τρέχουσα τιμή είναι: 3,50€.
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
-
-43% Off
7,00€Original price was: 7,00€.4,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 4,00€.Η κρέμα σώματος Organic Shop Organic Lychee & 5 oils φροντίζει το δέρμα σας και του παρέχει την απαραίτητη θρέψη και ενυδάτωση που διαρκεί.
Χαρακτηριστικά:
- ενυδατώνει το δέρμα σε βάθος
- ενυδατώνει και μαλακώνει εντατικά
- βελτιώνει την ελαστικότητα του δέρματος
- αποκαθιστά την αίσθηση της άνεσης και τη ζωντάνια του δέρματος
Συστατικά:
- περιέχει τουλάχιστον 99% συστατικά φυσικής προέλευσης
Οδηγίες χρήσεως:
Εφαρμόστε την κρέμα σώματος απλώνοντας την σε πλυμένο και στεγνό δέρμα και αφήστε την να απορροφηθεί. -
-30% Off
15,50€Original price was: 15,50€.10,90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 10,90€.Θρέφει το δέρμα, το αφήνει υπέροχα απαλό και παράλληλα μυρίζει τόσο ακαταμάχητα που δεν θα πιστεύετε ότι δεν είναι βρώσιμος. Ο αφρός σώματος για θρέψη και ενυδάτωση Organic Shop Body Desserts Almond & Honey είναι ιδανικός για στιγμές χαλάρωσης και περιποίησης. Μυρίζει γευστικό αμύγδαλο και γλυκό μέλι, παρέχει εντατική ενυδάτωση και απορροφάται εύκολα. Εν ολίγοις, ένας ιδανικός βοηθός στη φροντίδα του δέρματος.
Ιδιότητες:
- ενυδατώνει εντατικά και θρέφει την επιδερμίδα
- αφήνει το δέρμα βελούδινα απαλό
- αρωματίζει το δέρμα με ένα ευχάριστο άρωμα
- απορροφάται εύκολα
Συστατικά:
- λάδι αμυγδάλου, οργανική κανέλα, λάδι τζοτζόμπα και οργανικό μέλι – θρέφει και μαλακώνει το δέρμα αφήνοντάς το απαλό και ελαστικό
Τρόπος εφαρμογής:
Εφαρμόστε τον αφρό σώματος Organic Shop Body Desserts Almond & Honey σε καθαρό και στεγνό δέρμα και κάντε απαλό μασάζ. -
29,90€
Ένα μοναδικό bronzer σώματος και προσώπου σε συνεργασία με την Κατερίνα Καινούργιου!
Η εφαρμογή του προσφέρει ηλιοκαμένη όψη που θα αφήσει την επιδερμίδα απαλή, ενυδατωμένη, πάνω από όλα γυαλιστερή, σέξι και λαμπερή χωρίς τα επιβλαβή αποτελέσματα του ήλιου. Καμουφλάρει μικροατέλειες, μειώνει οπτικά την κυτταρίτιδα και κάνει τη σιλουέτα να δείχνει πιο τονωμένη, πιο λεπτή.
Εφαρμόζεται εύκολα και ομοιόμορφα, και χάρη στην 24ωρη φόρμουλα ταχείας αφομοίωσης στεγνώνει γρήγορα και παραμένει αναλλοίωτη, όλο το 24ωρο, ενώ ξεπλένεται πανεύκολα.
Τέλος, η φόρμουλά της είναι εμπλουτισμένη με βιταμίνη Ε για να προσφέρει πολύτιμη αντιοξειδωτική προστασία στην επιδερμίδα. Αφήνει το αγαπημένο σας απαλό άρωμα BABY TALC που θυμίζει παιδική πούδρα και ξυπνά συναισθήματα γλυκύτητας με σέξι νότες.Κυκλοφορεί σε ενα εξαιρετικό χρώμα που θα αγαπήσετε, το οποίο ταιριάζει σε κάθε χρωματικό τόνο επιδερμίδας γιατί μπορεί να αλλάξει στην ένταση που επιθυμείτε. Μπορείτε να ελέγξετε εσείς την κάλυψη, το χρώμα και το ιριδίζον αποτέλσμα ανάλογα με το γούστο σας !!
Το Let’s Sparkle είναι δερματολογικά ελεγμένο, δεν περιέχει parabens, mineral oil, SLES, προπυλενογλυκόλη και συστατικά ζωικής προέλευσης.