GRIGI ΤΗΕ BODY PERCEPTION MIRACULOUS SHEA BUTTER BODY MOUSSE 250ML
-50% Off13,90€ Original price was: 13,90€.7,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 7,00€.
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
-
9,90€
Eolia Cosmetics Wild Luxury Γιασεμί Ενυδατική Κρέμα Σώματος, 250ml
Μετά από έρευνες σε άγρια βότανα και μοναδικές αρωματικές νότες δημιουργήθηκε η νέα σειρά Wild Luxury! Γαλάκτωμα σώματος με Υαλουρονικό οξύ, Ελαιόλαδο ψυχρής έκθλιψης, Βαλσαμέλαιο, Αλόη και Βιταμίνη Ε! ! Με το άρωμα Άγριας Πολυτέλειας- Wild Luxury με νότες από Άγρια Ροδοπέταλα, Νάρκισσο, Δέρμα, Πατσουλί, Θαλάσσια Αύρα, Ξύλο Αγκάρ και Άγριο Γιασεμί!
Απορροφάται άμεσα και δεν αφήνει λιπαρότητα! -
9,90€
Η νέα σειρά περιποίησης σώματος Wild από την Eolia Cosmetics είναι διαθέσιμη !
Υπέροχο άρωμα Nomad που δίνει μια αισθησιακή νότα από άγρια βανίλια και ξύλο.
Το Nomad είναι ένα άρωμα εμπνευσμένο από Νομάδες που περιέχει νότες από Γεράνι, Σμέουρο, Ξύλο, Κεχριμπάρι, Oud και Άγρια Βανίλια.
Ένα unisex άρωμα που ταιριάζει απόλυτα και σε άντρες και σε γυναίκες.
-
29,90€
Ένα μοναδικό bronzer σώματος και προσώπου σε συνεργασία με την Κατερίνα Καινούργιου!
Η εφαρμογή του προσφέρει ηλιοκαμένη όψη που θα αφήσει την επιδερμίδα απαλή, ενυδατωμένη, πάνω από όλα γυαλιστερή, σέξι και λαμπερή χωρίς τα επιβλαβή αποτελέσματα του ήλιου. Καμουφλάρει μικροατέλειες, μειώνει οπτικά την κυτταρίτιδα και κάνει τη σιλουέτα να δείχνει πιο τονωμένη, πιο λεπτή.
Εφαρμόζεται εύκολα και ομοιόμορφα, και χάρη στην 24ωρη φόρμουλα ταχείας αφομοίωσης στεγνώνει γρήγορα και παραμένει αναλλοίωτη, όλο το 24ωρο, ενώ ξεπλένεται πανεύκολα.
Τέλος, η φόρμουλά της είναι εμπλουτισμένη με βιταμίνη Ε για να προσφέρει πολύτιμη αντιοξειδωτική προστασία στην επιδερμίδα. Αφήνει το αγαπημένο σας απαλό άρωμα BABY TALC που θυμίζει παιδική πούδρα και ξυπνά συναισθήματα γλυκύτητας με σέξι νότες.Κυκλοφορεί σε ενα εξαιρετικό χρώμα που θα αγαπήσετε, το οποίο ταιριάζει σε κάθε χρωματικό τόνο επιδερμίδας γιατί μπορεί να αλλάξει στην ένταση που επιθυμείτε. Μπορείτε να ελέγξετε εσείς την κάλυψη, το χρώμα και το ιριδίζον αποτέλσμα ανάλογα με το γούστο σας !!
Το Let’s Sparkle είναι δερματολογικά ελεγμένο, δεν περιέχει parabens, mineral oil, SLES, προπυλενογλυκόλη και συστατικά ζωικής προέλευσης.